CHER IŠGELBĖJO DRAMBLĮ!

Bild, The Sun
2020.12.02
Cher

Cher

اسلام آباد (Islamabad). Pagaliau ramybė, pagaliau laisvė ir pagaliau užtektinai ėsti… Penkerius metus Cher (74) kovojo dėl vieno dramblio, gyvenančio Pakistano zoologijos sode. Dabar pop žvaigždė (ir dramblys) pasiekė pergalę!

Su savo labdaros kampanija „Free The Wild“, Cher galėjo išgelbėti dramblį, vardu Kavaan. „Tai yra nuostabiausias momentas ir daugiau, nei galėjau tikėtis“, – sakė Cher leidiniui „The Sun“. „Esu tokia sujaudinta, kad po penkių metų darbo mes pasiekėme, jog Kavaan gali iškeliauti į Kambodžą“.

Dramblys Kambodžoje gyvens saugojamoje teritorijoje.

Jaunas gyvūnas į Islamabado zoologijos sodą pateko 1985 m. 35-erius metus jis praleido nelaisvėje ir buvo nepakankamai maitinamas. Tas zoo sodas gegužę buvo uždarytas ir tik savanoriai rūpinosi Kavaan.

Azijos drambliai gali išgyventi iki 80 metų. Kavaan tai pagaliau tapo šansu likusius dešimtmečius praleisti rūšiai tinkamu būdu, skelbia „Bild“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*