CÉLINE DION PO 16 METŲ ATSISVEIKINA SU LAS VEGASU

Bild
2019.06.10
Céline Dion

Céline Dion

Las Vegas. Céline Dion (51) buvo legendinio Las Vegas šou dalis. Tačiau šeštadienį (08.06) pop diva atliko paskutinį savo koncertą.

Kartu su sūnumis René-Charles (18), Neslon (8) Eddy (8) Céline Dion stovėjo viešbučio „Caesar’s Palace“ scenoje. Didžiuliame ekrane buvo prisimintas ir atlikėjos velionis vyras René Angélil (†73). Jis buvo Céline Dion vadybininkas ir jos vaikų tėvas.

Scenoje Dion sakė: „Didžiuojuosi ir esu nuolanki dėl to, ką mes ‘Colosseum’ pasiekėme nuo tada, kai René ir aš prieš 16 metų pradėjome dalintis šia svajone“.

Per 16 metų Céline Dion šou išvydo daugiau nei 4,5 mlrd. žiūrovų, o pati ji surengė net 1141 pasirodymą! Su Las Vegaso šou kanadietė pasiekė rekordą. JAV žurnalas „Billboard“ šou „A New Day“ pripažino komerciškai sėkmingiausiu visų laikų koncertų ratu.

Rugsėjį Céline Dion pradės turą po pasaulį. Vien turnė „Courage“ metu ji JAV ir Kanadoje surengs daugiau nei 50 koncertų.

1,w=756,q=high,c=0.bild

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*