CARDI B APSVAIGINDAVO VYRUS IR JUOS APVOGDAVO? (VIDEO)

FirstNews
2019.03.25
Cardi B

Cardi B

New York. Grupė vyrų „Twitter“ paviešino seną reperės Cardi B (26) vaizdo įrašą. Video dainininkė patvirtina, kad sutikdavo mylėtis su vyrais, juos apkvaišindavo ir apvogdavo.

Seniau striptizo šokėja buvusi Cardi B įraše prisipažįsta, kad yra prostitutė ir vedasi vyrus iš klubo į viešbučio kambarį. Ten, kaip sako pati Cardi B, ji juos apsvaigindavo narkotikais ir tuomet apvogdavo.

Įraše Cardi B sako: „O taip! Nori mane išdulkinti? Eikime į šį viešbutį. Ten apkvaišinu nygerius ir apvogiu juos. Štai ką, aš dariau!“.

Dabar internete galima rasti peticiją, kurioje policijos prašoma Cardi B pateikti kaltinimus. Nėra aišku, ar šiems nusikaltimams yra taikomas senaties terminas.

Pati Cardi B jau pati spėjo blogerius paduoti į teismą dėl šmeižto.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*