CAPITAL BRA: KAIP SUKURTI DAINĄ SU POPULIARIAUSIU VOKIETIJOS REPERIU JAM TO NEŽINANT (VIDEO)?


2019.10.09
Capital Bra / Klaas Heufer-Umlauf

Capital Bra / Klaas Heufer-Umlauf

Berlin. Vienas populiariausių Vokietijos pramoginių TV laidų vedėjų Klaas Heufer-Umlauf (36) panoro užkopti į Vokietijos TOP 100 viršūnę. Kaip tai padaryti? Geriausia tam tiktų reperis Capital Bra (24), kuris su singlų numeris 1 skaičiumi jau aplenkė „The Beatles“ ir „ABBA“. O kaip tai padaryti jam to nežinant?

PRO7 laidos „Late Night Berlin“ vedėjas pristatė savo išdaigą. „Kodėl po velnių jis turėtų su manimi sukurti dainą? Tai turėtų būti paskutinis dalykas, kurį padarytų savo vertę žinantis reperis“, – retoriškai savęs klausė Klaas.

Sprendimas: nepaisant to sukurti dainą su ukrainiečių kilmės reperiu net jam to nežinant!

Klaas pasikvietė reperį į savo vakaro šou. Prieš tai surengė jam trumpą pristatymą kabinete apie būsimą laidą. Laidos komanda sumontavo slaptų kamerų ne tik kabinete, bet ir automobilių aikštelėje, koridoriuose.

Tariamą išankstinį pokalbį su Capital Bra vedė pats Klaas. Jis klausė reperio apie tokias temas, kurias jis dažnai naudoja savo hituose – futbolą, automobilius, brangius laikrodžius, „Gucci“ drabužius ir narkotikus. Po interviu Klaas „užsiundė“ netikrus policininkus, kurie inscenizavo automobilio kontrolę. Viską nufilmavę susuko vaizdo klipą.

Klaas atskleidė apie Capital Bra: „Jis buvo toks mandagus!“.

Iš sumontuotų Capital Bra atsakymų, skaitmeninių triukų ir tikrų repo eilučių, kurias atliko buvęs VIVA vedėjas Klaas Heufer-Umlauf, išėjo daina „Die Gang ist mein Team“.

Klaas toliau: „Aš netikiu, kad jis pyksta ant manęs. Aš esu labai patenkintas dėl savo atlikimo“.

Sėkmė užtikrinta: trečiadienį (09.10) vaizdo klipas dainai „Die Gang ist mein Team“ jau buvo peržiūrėtas „YouTube“ platformoje daugiau nei 2 271 000 kartų.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*