CAPITAL BRA BUVO PRIKLAUSOMAS NUO NUSKAUSMINAMŲJŲ „TILIDIN“

NDR, Bild
2020.09.13
Capital Bra

Capital Bra

Berlin. Sėkmingiausias visų laikų Vokietijos reperis Capital Bra (25) ilgą laiką buvo priklausomas nuo nuskausminamųjų „Tilidin“. Ilgą laiką jis negalėjo atsikratyti priklausomybės.

Interviu su NDR tyrimų laida „STRG_F“ reperis kalbėjo apie tai, kaip jis būdamas 15-metis paauglys pradėjo vartoti šį receptinį vaistą. „Pirmą kartą buvo blogiausia“, – sako „Capi“. Pavartojęs „Tilidin“, jis dvi dienas gulėjo tiesiog lovoje. Vietoj to, kad nebegertų daugiau „Tilidin“, jis tapo nuo jo priklausomas.

Reperis pasakoja: „Vienas atsineša žolės, kitas – ‘Tilidin’, tada čilini visą dieną. Ir kiekvieną dieną nuo pradžių. Nebegali be to. Tada sėdi kaip įnykęs narkomanas“.

Narkotikus Capital Bra pradėjo vartoti būdamas paaugliu, nes jie buvo pigūs. Prasidėjus reperio karjerai, „Tilidin“ pradėjo kovoti su stresu: „Staiga tu tampi repo žvaigžde. Mes tai ėmėme, kad su tuo susitvarkytume. Nes visko buvo per daug, kiekvienas tave fotografuoja“.

„Tilidin“ tarp reperių yra paplitęs narkotikas ir yra dirbtinis opiumas, malšinantis skausmą. Šis vaistas skiriamas ligoniams, kenčiantiems nuo vėžio ar reumato. Prie „Tilidin“ greitai priprantama, net mažos dozės gali tapti pavojinga. Pavartojus „Tilidin“ atsiranda gerumo jausmas – vos 25 mg.

Iš pradžių „Tilidin“ sumažina slopinimus, padidina seksualinę veiklą per trumpą laiką, tačiau kartais sukelia agresyvumą bei slopina baimę.

Capital Bra ir jo bičiulis reperis Samra (25) dainoje „Tilidin“ repuoja apie šio vaisto pojūčius. Daugelyje Capital Bra dainų tema yra nuskausminamieji. Bet greitai to nebeliks? Ukrainoje gimęs reperis sako, kad dainomis nori visus įspėti apie pavojus.

„STRG_F“ toliau jis pasakoja, kaip jautėsi metęs vaisto vartojimą: „Pirmąsias dvi dienas tu galvoji, yra blogai, bet tada ir tampa blogai“. Jei mėnesį nevartoji „Tilidin“, tuomet priklausomybė dingsta, bet tai padaryti labai sunku, rašo „Bild“.

Dviejų vaikų tėvas atskleidė, kas motyvavo jį nustoti vartoti pavojingą vaistą: „Norėjau pasiimti vaikus iš darželio. Nebenorėjau daugiau jaustis apsinešęs“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*