BUVUSI ELTON JOHN ŽMONA PADAVĖ JĮ Į TEISMĄ!

Bild
2020.06.28
Elton John & Renate Blauel (1984)

Elton John & Renate Blauel (1984)

London. Ji, ko gero, yra tyliausia visų laikų buvusi žmona. Keturis metus truko garso inžinierės iš Miuncheno Renate Blauel (67) ir superžvaigždės Elton John (73) santuoka. Po skyrybų 1988 m. Renate nedavė nei vieno interviu ir nepasakė jokio blogo žodžio apie Elton.

Dabar, po 32 metų, visų nuostabai, ėmėsi teisinių veiksmų per advokatų biurą „Asserson Law Offices“. Anot „Bild“, moteriai nepatiko praėjusiais metais išleista Elton John autobiografija „Aš: Elton John“. Ten muzikantas taip pat rašo ir apie Renate. Teigiama, kad ji nenorėjo aplankyti savo eks vyro po to, kai jis ir jo vyras David Furnish (57) 2010 m. pirmą kartą tapo tėvais. Renate Blauel tai vertina kaip konfidencialumo sutarties pažeidimą.

Blauel po skyrybų gavo mažiausiai 5,5 mln. eurų ir namą Londone. Dėl tėvų, kuriems reikalinga slauga, iš dalies ji gyvena Vokietijoje.

Santuokos metu Elton John neatskleidė savo homoseksualumo. Tada jis yra sakęs: „Galbūt miegojau 14 metų tik su vyrais todėl, kad iki šiol neradau tinkamos moters“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*