BUVĘS VIVA LAIDŲ VEDĖJAS TOBIAS SCHLEGL SKIEPĄ NUO KORONAVIRUSO GAVO BŪDAMAS VOS 43-ERIŲ!

RTL
2021.02.21
Tobias Schlegl

Tobias Schlegl

Berlin. Tobias Schlegl (43), regis, nepriklauso padidintos rizikos žmonių grupei. Kodėl buvęs VIVA laidų vedėjas dabar gavo skiepą nuo koronaviruso?!

Schlegl prieš kelias dienas gavo skiepą nuo Covid-19. Nors šiuo metu Vokietijoje skiepijami tik asmenys, sulaukę 80 ir daugiau metų. Tačiau čia yra paprastas paaiškinimas. TV veidas prieš kelerius metus pradėjo mokytis naujos profesijos – ir būtent greitosios medicinos pagalbos felčerio! Jis atsisakė TV laidų vedėjo darbo. Dabar – gelbėti žmones, vietoj juos linksminti.

„Žinoma, žurnalistų darbas yra svarbus. Nenoriu jo sumenkinti, bet man tiesiog jo neužteko“, – paaiškino buvusi VIVA žvaigždė RTL interviu. „Ir prieš pat gyvenimo vidurį, būdamas 40 metų, pagalvojau, kad dabar turiu traukti avarinį stabdį, nes kitaip turbūt nebebūčiau išdrįsęs to padaryti.“

Kodėl jis tapo felčeriu? „Tiesą sakant, po studijų mano B ar C planas būtų buvęs studijuoti mediciną. Bet būtent tam kliudė darbas VIVA. Taigi galima sakyti, kad felčeris yra mano nedidelis medicinos laipsnis, kuriuo aš tai kompensavau“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*