BUSHIDO RAGINA GĖRIMŲ KURJERIUS Į NAMUS GRĮŽTI Į DARBĄ

FirstNews
2020.03.25
Bushido

Bushido

Berlin. Bushido (41) per koronos krizę suerzino daug fanų. Reperis pakvietė gėrimų išvežiotojus grįžti į darbą, nepaisant jų biuletenių dėl ligos.

Jau kuris laikas dėl koronaviruso uždaromos nemaisto parduotuvės, barai ir kavinės. Daugelis įmonių persikėlė į namus. Taip pat daugybė žvaigždžių ragina savo gerbėjus likti namuose, kad neužsikrėstų virusu ir/arba neskleistų viruso. Tačiau Bushido daro viską atvirkščiai. „Instagram“ jis sako: „Noriu dar kartą paprašyti visų DurstExpress.de darbuotojų, kurie šiuo metu turi pasiėmę biuletenį, arba nenori atvykti į pamainą. Dabar jūsų mums reikia labiau nei bet kada. Jūs teikiate mums didžiulį palankumą, kai gėrimus pristatote iki mūsų durų. Todėl stenkitės pasirodyti darbe. Jei jūs jaučiatės gerai ir nesergate, tada ateikite į darbą!“.

Tokio prašymo priežastimi tapo gėrimų pristatymas vidurnaktį. Akivaizdu, Bushido tai buvo per vėlu. Muzikantas dėl koronaviruso grėsmės nenori išeiti iš namų, tačiau apie gėrimų kurjerius jis negalvoja.

Beje komentaruose reperis teigė, kad jokių pinigų už šį įrašą iš „Durst Express“ negavo.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*