BUSHIDO DĖL TEISMO ALBUMO IŠLEIDIMĄ PERKĖLĖ Į KITUS METUS

FirstNews
2020.09.15
Bushido

Bushido

Berlin. Bushido (41) toliau kovoja teisme su buvusiu draugu, partneriu. Vis daugiau skandalingų detalių žiniasklaida iš teismo sužino apie reperio ir Berlyno arabų klano boso Arafat Abou-Chaker (44) buvusį bendradarbiavimą.

Rugsėjo 11 d. turėjo pasirodyti Bushido naujas albumas. Dabar „Sonny Black 2“ lieka stalčiuje ir prekyboje jis turėtų pasirodyti tik kitais metais. Bushido fanams „Instagram“ įvardijo priežastį: „Iš visos širdies norėčiau atsiprašyti. Tie, kurie mane jau daug metų pažįsta, žino, kad albumo perkėlimas ir laiko nesilaikymas man yra svetima“.

Bet reperis neturi kito pasirinkimo. Jis tęsia: „Šiuo metu nesu tokioje situacijoje, kad galėčiau išleisti albumą“.

Kalbama apie rimtą grobuonišką šantažą, pavojingą kūno sužalojimą, laisvės atėmimą ir įžeidimą. Muzikantas pasirodo teisme kaip bendras ieškovas ir yra laikomas pagrindiniu liudytoju. Berlyno apygardos teisme jis visada pasirodo apsuptas kelių asmens sargybinių. Prie namų jį saugo policija.

Vaizdo įraše jis paaiškino: „Aš ir mano šeima pastaraisiais metais niekada nebuvo tokioje situacijoje, kokia yra dabar. Situacija tęsis kurį laiką. (…) Jei jūs – kaip ir aš dabar – sėdėtumėte teisme du kartus per savaitę, tuomet tai jus blaškytų. Nori reklamuoti albumą, filmuoti video klipus. Noriu daryti tai, ką daro atlikėjas: kurti muziką, pristatyti muziką, sėdėti interviu, būti čia ir dabar, tačiau šiuo momentu tai neįmanoma. Be abejonės, kaip nors sugebėčiau tai padaryti, bet tuomet tame reikale nebūčiau visa širdimi“.

Todėl jo paskutinis kreipimasis: „Tikiuosi supratimo, prašau atleidimo“.

Beje, Bushido atskleidė, kad albumas yra įrašytas ir jis tikrai yra super.


View this post on Instagram

A post shared by Bushido (@bush1do) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*