BUSHIDO DĖL JO, ŽMONOS IR VAIKŲ ĮŽEIDIMO FLER PADAVĖ Į TEISMĄ (AUDIO)

Bild
2019.11.29
Bushido / Fler

Bushido / Fler

Berlin. Kova tarp buvusių bičiulių Bushido (41) ir Fler (37) tęsiasi. Dabar Bushido padavė reperį Fler į teismą, kad šis savo dainoje apšmeižė jį ir jo šeimą.

Naujoje Fler dainoje „Noname“ repuojama: „Tavo žmona, kuri eina į vakarėlius, grįžta tik pusę keturių, tu esi vienas su vaikais – ir jie net ne nuo tavęs“. Toliau Fler dainoje girdima, kaip Bushido žmoną Anna-Maria Ferchichi (38) vadina „kekše“, „norinčia tik pinigų čekio“ ir pan.

Iš teisininkų laiškų, kuriuos paviešino pats Fler, matyti, kad Bushido ir jo žmona pavedė advokatų kontorai rūpintis Anna-Maria ir vaikų (Aaliyah (7), Djibrail (6), Laila (6), Issa (4), Montry (17, gimęs iš Anna-Maria santuokos su šokėju Pravit Anantapongse (40)) interesais.

„Savo naujos dainoje ‘Noname’ dalyje jūs skleidžiate neteisingus ir šmeižikiškus teiginius apie mūsų klientą, kurie smarkiai pažeidžia mūsų kliento bendrąsias teises į privatumą“, – rašoma advokato laiške reperiui Fler.

„Dalydami savo naują dainą ‘Noname’ jūs paskleidėte melagingus kaltinimus apie mūsų mažuosius klientus, nes ponas Anis Ferchichi (toks tikrasis Bushido vardas – red. past.) yra mūsų klientų tėvas. Vaikai neturi nieko bendra su suaugusiųjų tarpusavio santykiais, ir teisiškai, ir morališkai draudžiama juos ‘užmaskuoti’ kaip tavo dainos dalį“, – toliau rašoma advokatų laiške.

Bushido savo „Instagram“ puslapyje rašo: „Šią vasarą sunaikinau tavo viltis dėl bendro CCN. Rugsėjo mėnesį tu atvykai su savo advokatu. Gali tai daryti, bet neįsivaizduok savęs geriau nei esi“.

„Į tave kreipiasi mano žmona ir vaikai, nes žinai, kad jie yra svarbiausias dalykas mano gyvenime. Kur pučia šis vėjas, mes abu žinome. Taip, žinoma, jis išeina [iš ribų]. Taip, žinoma, [žmona] atostogauja ir taip, vienas iš mūsų vaikų nėra mano. Aš myliu jį kaip savo. Tu to nesuprasi nei iš tėvo, nei iš motinos. Už tai gausi atsakymą. Visai kaip tavo bičiuliai. Tu išgirsi iš manęs“.


View this post on Instagram

😂😂😂

A post shared by FLER (@fler) on


View this post on Instagram

😝😝😝😝😝😝😝😝😝

A post shared by FLER (@fler) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*