BRUCE WILLIS VAISTINĖJE ATSISAKĖ DĖVĖTI KAUKĘ!

Bild, People
2021.01.13
Bruce Willis

Bruce Willis

Los Angeles. Bruce Willis (65) nerodo gero pavyzdžio. Holivudo žvaigždė buvo išmestas iš vaistinės, kai atsisakė užsidėti nosį ir burną dengiančią kaukę.

Darbuotojai ir vaistinės „Rite Aid“ klientai sutriko, kai pamatė, jog Willis įėjo be kaukės. Ypač todėl, kad po kaklu rišėjo skarą, bet ja neužsidengė veido.

Į Los Andželo sritį pandemija itin skaudžiai smogė. Iš viso jau užregistruota 944 713 koronaviruso atvejų, iš jų 12 674 žmonės mirė (2021 m. sausio 13 d. duomenimis). Vidutiniškai kas 15 min. Los Andžele susergama Covid-19.

Vaistininkams liepus užsidengti nosį ir burną ir Bruce Willis atsisakius tai padaryti, aktorius privalėjo išeiti nieko nepirkus. Netrukus žurnalui „People“ jis pateikė oficialų pareiškimą, kuriame teigia: „Tai buvo blogas sprendimas. Likite visi sveiki ir toliau dėvėkite kaukes“.

Bruce Willis spalį su savo žmona Emma Heming-Willis (42) ir bendrais vaikais Mabel (8) bei Evelyn (5) „Instagram“ darė kaukių reklamą. Pajamos už šių dizainerių kurtų kaukių pardavimus atiteko koronaviruso labdaros projektui.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*