BRITNEY SPEARS SUINTERESUOTA SAVO GLOBA?

FirstNews
2020.10.16
Britney Spears

Britney Spears

Los Angeles. Šurmulys dėl Britney Spears (38) globos niekur nedingsta.

Jau daug metų jos tėvas Jamie Spears (68) yra teisėtas dukros globėjas. Gerbėjai ir net įžymybės ragina teismą pagaliau leisti Brit gyventi nepriklausomai. Advokatas Andrew Wallet daugelį metų administravo atlikėjos turtą ir netgi buvo priimtas kaip papildomas globėjas. Tačiau šių įgaliojimų ponas Wallet atsisakė 2019 m. kovą. Vis dėlto, advokatas mano, kad Britney Spears globa yra prasminga. Laikraščiui „Daily Mail“ jis sakė: „Britney nėra suinteresuota neturėti globos“.

Jamie Spears iš pradžių norėjo atkurti advokatą kaip savo dukters turto administratorių, tačiau esą atšaukė šią paraišką teismui. Teigiama, kad Britney griežtai priešinosi.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*