BRITNEY SPEARS PAKOMENTAVO #FREEBRITNEY JUDĖJIMĄ

FirstNews
2020.09.15
Britney Spears

Britney Spears

Los Angeles. Britney Spears (38) pirmą kartą pakomentavo fanų judėjimą #FreeBritney, kuris palaiko dainininkę kovoje dėl nepriklausomybės nuo tėvo.

Per savo advokatą dainininkė pranešė, kad ji yra „gerai informuota apie palaikymą“ ir yra „palaikanti ir vertinanti juos iš visos širdies“.

Po naujausio globos svarstymo rugpjūčio 19 d., teismas nusprendė, kad Brit globa toliau rūpinsis jos tėvas Jamie (68). Bent jau iki vasario. Pirmiausia, Britney teisininkų komanda turėtų pateikti keletą papildomų paraiškų, kad galimi esamo reglamento pakeitimai būtų sprendžiami teisme.

Kalbama, kad be tėvo leidimo Britney Spears negali net pasikviesti draugų, nueiti nusipirkti puodelio kavos ar važiuoti automobiliu. Be to, tėvas yra visiškai atsakingas už jos finansus ir turi teisę susipažinti su jos sveikatos būkle.

Taip ir Cher (74) bei Paris Hilton (39) kritiškai vertina Britney Spears priklausomybę nuo tėvo (Play Radio apie tai jau rašė).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*