BRITNEY SPEARS: AŠ JAUČIAUSI, KAIP BJAURUSIS ANČIUKAS

RTL
2020.05.20
Britney Spears

Britney Spears

Los Angeles. Taip pat ir žvaigždės kovoja su pasitikėjimu savimi. Britney Spears (38) nėra jokia išimtis.

Dainininkė „Instagram“ atskleidė, kad savo vaikystėje ir paauglystėje jautėsi „nepakankamai graži“. Todėl labiausiai ji mėgo plaukus kirptis kirpčiukais priekyje. Nes tuomet tai buvo cool. Brit teigia: „Trečioje klasėje nustojau nešioti kirpčiukus. Parodyti savo kaktą man buvo didelis žingsnis. Tik gražūs žmonės iš Pietų galėjo tai daryti, o aš nesijaučiau pakankamai graži“.

Taip pat atlikėja nebuvo patenkinta dėl savo dantų ir jautėsi „kaip bjaurusis ančiukas“. Net iki šiandien ji jaučiasi geriau su kirpčiukais priekyje. „Žmonės pasirenka skirtingus kelius, kaip apsisaugoti… Kai paleidžiu kirpčius virš kaktos, jaučiuosi saugi… Beveik taip, lyg būčiau trečioje klasėje“, – aprašo dainininkė. Be to, Spears mano, kad kirpčiukai ją jaunina.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*