BRITNEY SPEARS IŠSISKYRĖ SU DAVID LUCADO

FirstNews
2014.06.27
Britney Spears

Britney Spears

Los Angeles. PlayRadio.lt skelbia, kad Britney Spears (32) toliau galės ieškoti savo tikrosios meilės. Dainininkė išsiskyrė su savo vaikinu David Lucado (28).

Vos prieš keletą mėnesių skambėjo pranešimai, kad Britney tikriausiai trečią kartą žengs prie altoriaus. „Ji nori tradicinės šeimos, o jis yra mylintis vyras. Jos sūnums Sean (8) ir Jayden (7) jis bus puikus tėvas“, – tuomet sakė muzikantės draugas žurnalui „Life & Style“. „Ji turi draugą David. Jei jis rytoj atsiklauptų ant kelių, ji iškart pasakytų ‘Taip'“.

David Lucado turėjo rimtų ketinimų. Tariamai jis net rūpinosi vestuvių vieta. Jiedu galvojo žiedais apsikeisti Havajuose. Dėl ko pora išsiskyrė, nėra žinoma.

Anksčiau Brit buvo ištekėjusi du kartus. Jos pirmoji santuoka su vaikystės draugu Jason Alexander, kuri buvo sudaryta 2004 m. sausį Las Vegase, truko vos 55 valandas. Antrą kartą tarė ‘Taip’ tų pačių metų rugsėjį šokėjui Kevin Federline (36). Jis yra jos vaikų biologinis tėvas. Pora išsiskyrė po dvejų metų.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*