BRITNEY SPEARS GIMTADIENIO NUOTRAUKA VĖL NERAMINA GERBĖJUS (FOTO)

RTL
2020.12.02
Britney Spears & Sam Asghari

Britney Spears & Sam Asghari

Los Angeles. Trečiadienį (02.12) Britney Spears (39) suėjo 39-eri. Šią dieną ji praleido su savo draugu Sam Asghari (26). Nepamiršo ji ir savo gerbėjų, su kuriais pasidalino bendra nuotrauka. Būtent dėl jos fanams kilo daug klausimų.

„Instagram“ Brit įkėlė nuotrauką, kurioje matoma ji ir Sam. Jos vaikino rankos yra smaugimo pozoje. Ką tai galėtų reikšti? Ar tik nevykęs pokštas? Ar paslėpta žinutė? Būtent tai Spears gerbėjai nori žinoti ir apie tai diskutuoja komentaruose. „Tai baisu“, – rašo vienas. „Man tai nepatinka“, – antrina kitas.

Tačiau yra ir pilna sveikinimų. Štai Mariah Carey (50) parašė: „Laimingo gimtadienio. Aš myliu tave“.

Dėmesingi dainininkės fanai įtaria, kad šios nuotraukos nėra naujos. Su tokia pačia apranga ir šukuosena Britney Spears nusifotografavo dar birželį (žr. foto žemiau). Kiti gerbėjai skelbia, jog Brit paskyrą tvarko ne pati Brit, o visai kiti žmonės.

Britney Spears sąmokslo teorijos nesibaigia. Mėnesių mėnesius sklando gandai apie dainininkės savijautą. Žmonės iš jos aplinkos vėl ir vėl praneša sakantys, kad moteris nebekontroliuoja savo gyvenimo ir yra netgi laikoma nelaisvėje. Globos ginčas su tėvu taip pat turėtų slėgti Britney. Sklando gandai, kad dainininkė nusprendė nebeleisti jokios naujos muzikos, kol visus globos reikalus tvarkys jos tėvas.

Yra net susikūręs Britney gerbėjų ir palaikytojų judėjimas #FreeBritney, kurie įtaria, kad panašūs pasikartojantys dainininkės vaizdo įrašai ir nuotraukos turėtų reikšti pagalbos šauksmą. Kai kurie netgi mano, kad Britney nebėra gyva.

Kiti mano, kad ji turi socialinės žiniasklaidos komandą, skatinančią sąmokslo teorijas tyčia išlaikyti Britney žiniasklaidoje.


View this post on Instagram

A post shared by Sam Asghari (@samasghari)

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*