BRITNEY SPEARS BROLIS: JI NORI IŠEITI IŠ TĖVO GLOBOS

FirstNews
2020.07.29
Bryan & Britney Spears

Bryan & Britney Spears

Los Angeles. Britney Spears (38) gerbėjai jau kurį laiką nerimauja dėl dainininkės, kuri, atrodo, kenčia nuo tėvo globos.

Dabar prakalbo Brit brolis Bryan (43). Podkaste „As Not Seen On TV“ jis sakė: „Ji visada norėjo išeiti [iš globos]. Nesvarbu, ar kas nors ateina tau padėti arba išsikapanoti iš bėdos, ilgą laiką turėti tą, kuris tau nurodinėja, ką turi daryti išvargina“.

Vis dėlto, Bryan Spears mano, kad be taisyklių būtų sunku jos seseriai, kuri iš tikrųjų niekada nebuvo savarankiška. Toliau jis sako: „Nuo 15 metų ji yra apsupta komandos. Taigi, kada tiksliai atsitrauks šie žmonės?“.

Britney brolis pridūrė: „Tarkime, kad globa panaikinama ir ji pati priima kontrolę. Kasdienės užduotys būtų jai didelis iššūkis, greičiausiai tai būtų lyg vairuoti automobilį. Ji yra blogiausia vairuotoja pasaulyje – tikrai“.

Liepos 22 d. įvyko teismo posėdis ir buvo nustatyti nauji susitarimai. Detalės kol kas nežinomos.

Britney Spears į tėvo globą pateko po 2007 m. įvykusio protrūkio viešumoje, kuomet dainininkė pasirodė apsvaigusi, nusiskuto galvą plikai vienoje kirpykloje, skėčiu apdaužė paparacių automobilį. Vėliau ji buvo gydoma reabilitacijos klinikoje.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*