BRIAN AUSTIN GREEN NAUJOS NUOTRAUKOS PATVIRTINA NAUJĄ ROMANĄ (FOTO)

RTL
2021.01.10
Brian Austin Green & Sharna Burgess

Brian Austin Green & Sharna Burgess

Honolulu. „Beverly Hills, 90210“ žvaigždė Brian Austin Green (47), regis, yra vėl naujai įsimylėjęs. Naujuosius metus jis pasitiko su saule, paplūdimiu ir meile.

Po skyrybų su Megan Fox (34), aktorius dabar turi naują meilę. Tai – šokėja Sharna Burgess (35) ir abu atrodo yra labai įsimylėję, kaip rodo naujos paparacių nuotraukos. Pora buvo užfiksuota Havajuose, nuotraukose jiedu bučiuojasi. RTL praneša, kad pora apsistojo tame pačiame viešbutyje, kur per vestuves gyveno Brian ir Megan.

2020 m. gegužę Brian Austin Green ir Megan Fox išsiskyrė po 10 metų trukusios santuokos ir laukinių On-Off santykių. Šiuo metu aktorė yra su dainininku Machine Gun Kelly (30).

Po skyrybų Brian buvo pastebėtas su erotikos modeliu Tina Louise (39). Tačiau po kelių savaičių jiedu išsiskyrė.

briandevyni brianstuoni brianseptyni briansesi brianpenki brianketuri briantrys briandu

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*