BRAD PITT BIČIULIS BERLYNE NUŽUDĖ ŽMONĄ IR NUSIŽUDĖ PATS!

Bild, Focus
2020.07.26
Saul Fletcher & Brad Pitt

Saul Fletcher & Brad Pitt

Berlin. Trečiadienį (22.07) Berlyne įvyko mirtina šeimos tragedija. Moabit rajone žinomas anglų fotomenininkas ir Brad Pitt (56) bičiulis Saul Fletcher (†52) nužudė savo žmoną (†53) ir galiausiai pats nusižudė.

Drama įvyko dviejų kambarių bute netoli Berlyno centro, praneša „Bild“. Praėjus keturioms valandoms po savo žmonos nužudymo, nusikaltėlis nuvyko į savo atostogų butą šalia Rochowsee ežero Brandenburge, skelbia laikraštis.

23.15 val. Fletcher dukra kreipėsi į Berlyno policiją. Jos tėvas jai prisipažino nužudęs jos motiną. Atvykę pareigūnai moteriai padėti jau niekuom negalėjo – ji buvo subadyta.

Policija 3 val. nakties rado Fletcher savo sodo pavėsinėje. „Šiuo metu nėra įrodymų dėl trečiųjų šalių kaltės“,  – sako Brandenburgo policijos atstovas laikraščiui „Bild“.

Saul Fletcher yra geras Brad Pitt draugas. Dar praėjusiais metais jie buvo pastebėti kartu vaikštinėjantys Venecijoje – ne tik ėjo raudonu kilimu, bet ir grožėjosi miestu kaip turistai, skelbia „Focus“ (žr. foto).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*