BORIS BECKER LAIMĖJO TEISMO PROCESĄ

Bild
2018.12.06
Boris Becker

Boris Becker

Zürich. Legendinė teniso žvaigždė Boris Becker (51) Šveicarijoje laimėjo teismo procesą. Jam nereikės sumokėti 10 mln. eurų baudos!

Visgi, Becker turės atsisveikinti su savo trofėjais. Juos teismas konfiskavo. Jų vertė yra maždaug 200 000 eurų.

Anksčiau buvęs tenisininkas primygtinai reikalavo turėti diplomatinį imunitetą kaip Centrinės Afrikos Respublikos atstovybės Europos Sąjungoje sporto atašė. Vėliau Afrikos šalies užsienio reikalų ministras teigė, kad šis dokumentas yra klastotė! Becker atmetė tokius pranešimus. Teismas jam diplomatinio imuniteto byloje nesuteikė.

Londone dėl neapmokėtų skolų vokiečiui Becker bankrotas buvo paskelbtas 2017 m. Jis teigė teismui, kad sumokėjo teismo nustatytą 3,9 mlrd. eurų skolą, tačiau bankroto administratoriui to buvo negana.

„Aš manau, kad šis nuobodus reikalas su naujausiu sprendimu priešaky yra galiausiai baigtas“, – sakė Boris Becker laikraščiui „Bild“. Jo buvęs verslo partneris Hans-Dieter Cleven (75), kuris ir norėjo iš Boris Becker daugiau pinigų, dabar turės padengti advokato bei teismo išlaidas. Iš viso 127 500 Šveicarijos frankų.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*