„BOHEMIAN RHAPSODY 2“: SVARSTOMA APIE FILMO TĘSINĮ

FirstNews, Mojo
2019.06.10
Brian May & Rami Malek (38)

Brian May & Rami Malek (38)

London. „Queen“ muzikantas Brian May (71) patvirtino, kad yra svarstoma apie grupės biografinio filmo „Bohemian Rhapsody“ tęsinį.

Interviu su britų muzikos žurnalu „Mojo“ gitaristas sakė: „Mes kalbame apie tai. Yra grupė, kuri sako ‘Padarykime tai!’. Ir yra kita grupė, kuri sako ‘Nutiko tiek daug po [labdaros koncerto] Live Aid’.“

Taip May patvirtino „Bohemian Rhapsody“ prodiuseriaus, vieno iš TV kanalo „VIVA“ įkūrėjo Rudi Dolezal (61) žodžius, išsakytus kovą portalui „Page Six“. Tada jis užsiminė apie planus sukurti antrąjį „Queen“ biografinį filmą, kuris pasakotų apie laikotarpį po legendinio „Live Aid“ 1985 m.

Beje, „Bohemian Rhapsody“ pasaulyje tapo kino teatrų hitu. Filmas uždirbo virš 900 mln. JAV dolerių ir tapo visų laikų sėkmingiausiu biografiniu filmu.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*