BLÜMCHEN KEPA VAGINOS PYRAGAIČIUS

Bild
2020.06.30
Blümchen

Blümchen

Hamburg. Reivo princesė Blümchen (40) seniai garsėja pomėgiu kepti ir virti. Dabar ji pademonstravo kaip kepa vaginos formos pyragaičius.

Kodėl gi Jasmin Wagner – toks tikrasis Blümchen vardas – sumanė vulvos motyvais papuošti saldumynus? Dainininkė laikraščiui „Bild“ paaiškino: „Noriu daugiau dėmesio skirti moterų seksualumui ir kūno pažinimui“.

Didelio dėmesio Blümchen sulaukė – apie 200 moterų ir vyrų internetu kepė pyragaičius. „Paversti vulvą tema neturėtų būti nieko neįprasto. Vyrai didžiuojasi savo lytimi. Iki šiol moterys buvo išmokytos slėpti [savo pasididžiavimą būti moterimi]“, – sako atlikėja.

Blümchen skundžiasi „Bild“ dėl moterų solidarumo stokos ir nori, kad tai pasikeistų: „Moterys nuo ankstyvo amžiaus mokomos konkuruoti tarpusavyje“.

Ir dar: „Jei moteris valdo įmonę, ji dažnai bando likti vienintelė [vadovė]. Tačiau tai turėtų labiau pritraukti daugiau moterų į šefės pareigas. Turėtumėte labiau palaikyti vienas kitą“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*