„BLUE“: ANTONY COSTA TAPO TĖVU (FOTO)

FirstNews, Play Radio
2014.06.27
Antony Costa & Rosanna Jasmin

Antony Costa & Rosanna Jasmin

London. Grupės „Blue“ dainininkas Antony Costa (33) tapo tėvu. PlayRadio.lt skelbia, kad jo sužadėtinė Rosanna Jasmin dar antradienį (24.06) susilaukė mergaitės.

„Twitter“ paskyroje naujai karūnuotas tėtis išdidžiai paskelbė: „Tavo pirmasis atokvėpis mums grąžino kvėpavimą. Sveika atvykus į pasaulį, mūsų mažoji mergaite“. Taip pat dainininkas patalpino mergaitės rūbelių nuotrauką (žr. foto).

Antony Costa kolega Duncan James (36) vienas pirmųjų pasveikino naująjį tėvą. Jis rašė: „Aš esu labai laimingas dėl Rosannos Jasmin ir Antony Costa, kad jų mažoji mergaitė gimė. Kita ‘Blue’ grupė – vaikų. Mes greitai turėsime vaikų grupę“.

Tarp kitko, Antony jau yra mergaitės Emilie (9) tėvas. Jis jos susilaukė kartu su buvusia sužadėtine Lucy Bolster.

Beje, Antony Costa ir Rosanna Jasmin susituokė 2013 m. gruodį.

antonycosta

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*