„BLINK-182“ NORĖJO EITI APSIPIRKTI PER ŠAUDYNIŲ EL PASE DIENĄ

FirstNews
2019.08.12
"Blink-182"

"Blink-182"

El Paso. Nežinia, ar „Blink-182“ vyrukai dar būtų šiandien gyvi. Rugpjūčio pradžioje JAV sukrėtė dvi atakos. Viena jų įvyko El Pase, kur jaunas vyras nušovė 22 žmonės prekybos centre „Walmart“.

Grupės „Blink-182“ muzikantams tai buvo siaubingas jausmas, net jei ir nebuvo toje vietoje. Dainininkas Mark Hoppus (47) per „Twitter“ paaiškino: „Mes buvome kaip tik pakeliui pusryčiauti, kai mūsų apsauginis atsiuntė žinutę, kad prekybos centras, į kurį mes norėjome važiuoti, šaudoma“.

Taigi, trijulė grįžo į viešbutį. Tačiau jiems nebuvo leista išvykti iš jo, nes buvo įtariama, kad antras šaulys yra netoliese aktyvus. Laimei, šis įtarimas nepasitvirtino. „Po siaubingos nelaimės El Pase atidėjome savo šou dėl solidarumo su bendruomene“, – šoliau rašo Hoppus, taip pat siųsdamas užuojautą aukoms ir jų šeimos nariams.

Atidėto koncerto El Pase nauja data kol kas nėra numatyta. Grupė toliau tęsia savo turą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*