BILLIE EILISH TEISME KOVOJA SU PERSEKIOTOJU

Bild, FOX News, The New York Daily News
2021.02.23
Billie Eilish

Billie Eilish

Los Angeles. John Hearle (23) įsirengęs palapinę nesitraukė nuo Billie Eilish (19) namų. Dabar dainininkei gana – ji padavė savo persekiotoja į teismą.

Kaip praneša „FOX News“, persekiotojas jau stojo prieš Los Andželo teismą. Pareigūnai uždraudė jam bet kokį kontaktą su atlikėja. „The New York Daily News“ paskelbė ir teismo dokumentus.

„Nebesijaučiu saugi eidama už savo namų ribų ir mėgaudamasi pagrindiniais fiziniais pratimais savo kaimynystėje, nes jis gali bandyti prieiti ir mane sužaloti“, – rašoma Billie Eilish pareiškime. „Kiekvieną kartą, kai jį pamatau, noriu tik rėkti“.

„Bild“ skelbia, kad vyras mėnesių mėnesius stovyklavo šalia Eilish namų ir siuntė grasinančio turinio laiškus. Ji bijo dėl savo saugumo. Dar vienas posėdis turėtų įvykti kovo pradžioje.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*