BILLIE EILISH PERSEKIOTOJUI UŽDRAUSTA ARTINTIS PRIE ATLIKĖJOS

FirstNews
2020.06.28
Billie Eilish

Billie Eilish

Los Angeles. Nors Billie Eilish (18) gana neseniai pradėjo savo karjerą, ji jau susidūrė su tamsiosiomis muzikos verlo pusėmis.

Prenell Rousseau (24) praėjusį mėnesį pabandė daug kartų užmegzti kontaktą su atlikėja ir aplankė ją namuose. Tuomet Eilish kreipėsi į teismą su prašymu apriboti persekiotoją galimybę artintis prie jos. Dabar teismas nusprendė: tris metus ponaitis Rousseau negalės artintis prie Billie Eilish ir jos šeimos arčiau nei per 100 metrų. Daugiau detalių nėra žinoma.

Beje, Billie Eilish taip pat kovoja ir su jos kūno linijų kritikais. Dainininkė specialiai dėvi aprkitusius drabužius, kad sulauktų kuo mažiau kritikos dėl jos kūno. Tiesa, kartą ji paviešino save sexy bikinyje (Play Radio apie tai jau rašė).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*