BILLIE EILISH NEKENTĖ SAVO KŪNO

Vogue
2020.02.14
Billie Eilish @ "Vogue"

Billie Eilish @ "Vogue"

Los Angeles. Šiuo metu Billie Eilish (18) karjera eina fantastiškai.

„Grammy“ apdovanojimuose dainininkė buvo pripažinta penkiose kategorijose kaip geriausia. Be to, ji dainuos pagrindinę James Bond filmo dainą. Tačiau ilgą laiką ji nekentė savęs. Dėl savo kūno, kaip dabar atskleidė Eilish žurnalui „Vogue“. Ji interviu sakė: „Aš tiesiog nekenčiau savo kūno. Viską išbandžiau, kad atrodyčiau kitaip. Iš tikrųjų norėjau tapti modeliu, bet buvau išsipūtusi ir maža. Aš labai anksti subrendau. Devynerių turėjau krūtis. Menstruacijos prasidėjo, kai man buvo 11. Taigi, mano kūnas subrendo anksčiau nei smegenys. Būdama vaiku tu niekada negalvoji apie savo kūną, o tiesiog žiūri į save ir galvoji ‘Woah! Ką galėčiau padaryti, kad tai praeitų?’.“

Beje, interviu pasirodys kovo mėn. „Vogue“ numeryje. Žurnalas pasirodys trimis skirtingais viršeliais su Billie Eilish atvaizdu.


View this post on Instagram

COVER OF VOGUE MARCH ISSUE 🤭

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*