BILL KAULITZ ATSKLEIDĖ, AR BROLIS TOM JAU SUSITUOKĖ SU HEIDI KLUM

RTL
2019.07.10
Bill Kaulitz

Bill Kaulitz

Berlin. Praėjusią savaitę žurnalas „Bunte“ pranešė, kad iš patikimo šaltinio sužinojo, jog Tom Kaulitz (29) ir Heidi Klum (46) susituokė dar vasarį.

Žurnalistams nepavykus susisiekti su topmodeliu ir „Tokio Hotel“ gitaristu, paskambino Klum tėvui Günther (73). Pastarasis tepasakė, kad norint viską sužinoti jiems reikėtų paskambinti vestuvių planuotojui, t.y., Tom broliui Bill Kaulitz (29).

RTL TV žurnalo „Exclusiv“ žurnalistai taip ir padarė. Bill į klausimą, ar jau įvyko Tom ir Heidi vestuvės, atsakė: „Jos dar tik įvyks“.

„Man yra toks siurprizas, kad visi taip domisi šiomis vestuvėmis. Nei vienas iš mūsų to nesitikėjo, kad bus vis klausinėjama kada ir kur įvyks vestuvės“, – pridūrė „Tokio Hotel“ dainininkas.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*