BIG SEAN GALVOJO APIE SAVIŽUDYBĘ

FirstNews
2020.09.16
Big Sean

Big Sean

Los Angeles. Big Sean (32) vieną kartą planavo atimti sau gyvybę. Ilgoje žinutėje savo fanams „Instagram“ jis pasidalino: „Šiuo metu aš taip nesijaučiu, bet aš dar niekada nenorėjau nusižudyti, kaip per praėjusius metus“.

Toliau reperis tęsia: „Ir aš nesupratau, kaip svarbu yra, priimti gyvenimo pakilimus ir nuopolius bei atrasti gyvenimo malonumą, žengti žingsnius sveikimo link. Tai yra kelionė! Maniau, kad daryti tai, kas man patinka, mane visada padarys laimingu ir patenkintu. Kai pavargau, buvau sumišęs ir mane tai varė iš proto. Vėliau supratau, kad aš tik tobulėjau. (…) Sunkiausia, ką privalėjau išmokti, buvo, kaip tai padaryti. (…) Šiame procese galbūt atrasite daugiau aistrų. Nežinau, ar mums gyvenime reikia užsiimti tik vienu dalyku. Kas žino…“.

Tarp kitko, rugsėjo 4 d. Big Sean išleido naują albumą „Detroit 2“. Jo ir Travis Scott (28) singlas „Lithuania“ taip pat pasirodė tą pačią dieną.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*