BERLYNO ARABŲ MAFIJA: Į BUSHIDO UŽDARYTAME BIURE BUVO SVIESTAS BUTELIS

Morgen Post
2019.10.08
Arafat Abou-Chaker / Bushido

Arafat Abou-Chaker / Bushido

Berlin. Berlyno prokuratūra pateikė kaltinimus sostinėje gerai žinomo arabų klano šefą Arafat Abou-Chaker (43) ir tris jo brolius. Jo kaltinimai surašyti į maždaug 100 puslapių bylą. Joje paminėtas ir Vokietijos repo tėvas Bushido (41).

Arafat ir Bushido prieš kelis metus baigė savo bendrą verslą, reperis norėjo baigti su buvusiu draugu ir verslo partnerius visus ryšius. Tai nepatiko Arafat, kuris dėl to patyrė daug finansinių nuostolių, todėl jis muzikantą užrakino biure ir trenkė jam buteliu per galvą. Prokuratūros atstovė teigia, kad dabar Arafat Abou-Chaker pateikti kaltinimai dėl pasikėsinimo apiplėšti, pavojingo kūno sužalojimo, laisvės atėmimo, įžeidimo.

Arafat Abou-Chaker brolis Yasser (38) kaltinamas mažamečių vaikų atėmimu. Jis maždaug prieš metus organizavo savo dviejų vaikų neteisėtą paėmimą iš Danijoje esančios motinos. Žmona ir vaikų motina nuo Yasser pabėgo į Daniją, tačiau ten buvo surasta, vaikai atimti ir atvežti į Vokietiją Yasser motinai.

Įtariamųjų yra ir daugiau. Apygardos teismas dabar turi nuspręsti, ar kaltinamasis aktas yra priimtinas. Teismo patvirtinimo data gali būti nustatyta tik tuo atveju, jei tai teigiama.

Sausį Berlyno teismo salėje netikėtai buvo areštuotas buvęs Bushido verslo partneris, tačiau vėliau arešto orderis Arafat Abou-Chaker buvo atšauktas. Tuomet įtarimas dėl bandymo pagrobti Bushido žmoną Anna-Maria Ferchichi (38) ir jų vaikus nebuvo pagrįstas.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*