BERLINARE: VOKIETIJOS UŽSIENIO MINISTRAS HEIKO MAAS NEGAILĖJO BUČINIŲ NATALIA WÖRNER (FOTO)

Bild
2019.02.10
Natalia Wörner & Heiko Maas

Natalia Wörner & Heiko Maas

Berlin. Ketvirtadienio (07.02) vakarą prasidėjo 69-asis tarptautinis Berlyno filmo festivalis „Berlinare“. Ant raudonojo kilimo žengė ir labai įsimylėjusi pora – Vokietijos užsienio ministras Heiko Maas (52, SDP) su savo gyvenimo partnere Natalia Wörner (51).

Pora buvo stebima akių atidarymo gala renginyje. Jie nuolat laikėsi už rankų, glaustėsi, šnabždėjosi ir bučiavosi.

Nuo 2016 m. SDP politikas ir aktorė oficialiai yra pora – prieš dvejus metus jie susipažino aktorių federacijos renginyje. Tuomet Maas ten buvo su savo tuometine žmona Corinna (45) ir sūnumis (15 ir 11), kurie persikėlė iš Saro krašto į Potsdamą su tikslu visiems būti kartu dėl tėvo ir vyro įtempto darbo šalies valstybinėje įstaigoje. Tačiau tai, regis, naudos nedavė.

2015 m. vasarą prasidėjo spekuliacijos, kad Maas ir kino bei TV žvaigždė Wörner yra kartu, kai kartu buvo pastebėti Berlyne.

7,w=756,q=high,c=0.bild2 7,w=756,q=high,c=0.bild

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*