BENEDIKT HÖWEDES BAIGIA SAVO KARJERĄ

Spiegel
2020.07.31
Benedikt Höwedes

Benedikt Höwedes

Berlin. Dar vienas 2014 m. pasaulio čempionas baigia karjerą! Futbolo žvaigždė Benedikt Höwedes (32) pranešė paliekantis futbolo aikštelę.

Iki šiol vokietis žaidė Maskvos „Lokomotive“ komandoje. Prieš tai jis 11 metų buvo profesionalus „FC Schalke 04“ komandoje. Po to, kai 2017 m. jis buvo pašalintas iš kapitono vietos, Benedikt Höwedes buvo paskolintas metams „Juventus Turin“ komandai, su kuria 2018 m. jie tapo čempionais.

Benedikt Höwedes žurnalui „Spiegel“ dabar sako: „Iki pat galo mielai žaidžiai futbolą. Sunku palikti tuos momentus, kai įbėgi į pilnai išparduotą stadioną. Kažkas tave stumia vis dar po tiek daug metų. Galbūt koronos laiku su tuščiomis tribūnomis buvo užuomina apie pabaigą“.

Ir: „Galbūt skamba kvailai, nes nes futbolo verslas man davė didžiulę naudą, bet: pinigai man nėra svarbu. Brangūs laikrodžiai ir automobiliai neatitinka mano gyvenimo būdo. Uždirbau pakankamai ir nesiruošiu laiko praleisti tiesiog tingiai tik dėl to, kad nebesu profesionalus futbolininkas“.

Beje, 2014 m. Pasaulio taurę iškovojęs Benedikt Höwedes nėra vienintelis iš tų metų pasitraukęs į pensiją. Philipp Lahm (36), Miroslav Klose (42), Bastian Schweinsteiger (35), Per Mertesacker (35), André Schürrle (29) ir Roman Weidenfeller (39) taip pat baigė savo karjerą.


View this post on Instagram

Thank you @fclokomotiv . It has been a pleasure! большое спасибо

A post shared by Benedikt Höwedes (@benwedes) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*