BEBE REXHA PRISTATO DAINĄ, KURIA NORĖJO ATSIKRATYTI NEPASITIKĖJIMĄ SAVIMI (VIDEO)

Warner Music Baltics
2020.10.15
Bebe Rexha & Doja Cat

Bebe Rexha & Doja Cat

Los Angeles. „Grammy“ nominantė, perkamiausių kūrinių autorė ir atlikėja Bebe Rexha (31) kartu su repere Doja Cat (24) pristatė naują singlą ir vaizdo klipą „Baby, I’m Jealous“. Jame atlikėja kalba apie problemas ir iššūkius, su kuriais susiduria žmonės gyvendami skaitmeniniame amžiuje.

Bebe Rexha savo dainoje nori atkreipti dėmesį į tai, kaip šiuolaikinis pasaulis keičia žmones – padaro juos piktais, verčia nepasitikėti savimi. Tačiau pats singlas nėra vien tik apie blogus dalykus – jis žaismingas, skatinantis pozityvumą ir pasitikėjimą. Doja Cat kūrinyje atkreipia dėmesį į visuomenės keliamus lūkesčius moterims.

„’Baby, I’m Jealous’ parašiau norėdama atsikratyti nepasitikėjimo savimi. Socialiniai tinklai mane padarė dar labiau pavydesnę, tačiau tas pavydas galiausiai virto kritika sau. Mes kasdieną matome gražiausiais kitų žmonių gyvenimo akimirkas, iš to atsiranda savęs ir kitų lyginimas – savivertės ir grožio“, – apie singlą pasakoja Rexha.

Vos tik išleidusi dainą, Rexha taip pat nusprendė išleisti išskirtinį ir ryškų kūrinio vaizdo klipą. Jį režisavo įvairių apdovanojimų savininkė, režisierė Hannah Lux Davis (34).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*