„BE NAMŲ NEGERAI“: BEC HEWITT GRĮŽTA Į SERIALĄ?

Daily Mail
2014.06.24
Bec Hewitt

Bec Hewitt

Sydney. Sklando gandai, kad po beveik dešimtmečio Bec Hewitt (33), kuri vaidino Hayley Smith charakterį, grįš į serialą „Home And Away“ („Be Namų Negerai“).

PlayRadio.lt rašo, kad tokie gandai pasirodė prieš savaitę australų ir britų spaudoje. Tačiau, atrodo, gerbėjai liks nusivylę. TV kanalas „Seven“ paneigė tokias spekuliacijas. „Seven“ atstovas susisiekė su „Mail Online“ ir paneigė gandus: „Ji negrįš į ‘Be Namų Negerai’.“.

Spauda taip pat tvirtino, kad Hewitt sugrįžimas serialo kūrėjams kainavo 500 000 dolerių. Bec 25-erius metus skaičiuojamame seriale vaidino nuo 1998 m. iki 2005 m. Filmavimus ji paliko dėl savo nėštumo, tuomet ją pakeitė aktorė Ella Scott Lynch (31).

Beje, Bec Hewitt yra ištekėjusi už Australijos teniso žvaigždės Lleyton Hewitt (33). Pora turi tris vaikus – dukras Mia (9), Ava (4) ir sūnų Cruz (6).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*