„THE KELLY FAMILY“: BARBY KELLY SUGRĮŽO PO 20 METŲ!

Bild
2020.12.01
Barby Kelly

Barby Kelly

Berlin. Vokiečių grupės „The Kelly Family“ šlovė toliau tęsiasi. Tačiau be visų brolių ir seserų. Barby Kelly (45) kolektyvą paliko prieš 20 metų dėl sunkių psichinių problemų. Dabar ji sugrįžo!

Barbara Ann Kelly – toks tikrasis Barby vardas – priešingai nei Michael Patrick (42), Joey (47), Maite (40) ar Patricia (51) nebuvo scenoje pastaruosius dvidešimt metų, rašo „Bild“. Priežastis: gitaristė kenčia nuo sunkių psichinių problemų ir privalo vartoti stiprius vaistus. Nuo 2000 m. ji visiškai pasitraukė iš visuomenės.

Dabar buvo sukurtas oficialus Barby Kelly „Instagram“ profilis. Ten yra įkelta nespalvota jos nuotrauka. Yra ir užrašas: „Nuo dabar yra oficiali Barby Kelly ‘Instagram’ paskyra. Ją prižiūri jos brolis Joey Kelly“.

Ar tai reiškia Barby sugrįžimą į sceną? Kaip sužinojo laikraštis „Bild“, ne! Paskyra buvo atidaryta tam, kad numarintų netikras kitas „Instagram“ paskyras. Jei „Instagram“ oficialiai ją pripažins, tuomet atsiras mėlyna varnelė su užrašu „Patvirtinta“.

Joey Kelly „Bild“ sakė: „Paskyra nepakeičia Barby situacijos. Ji yra ir lieka, kokia yra“. Sugrįžimo į „The Kelly Family“ Barby neplanuoja.

Pranešama, kad Barby Kelly negali gyventi viena. Barby šiuo metu rūpinasi globėjai Šiaurės Reine-Vestfalijoje, kur ji taip pat gyvena. Tačiau ji ir toliau dainuoja. The Kelly Family albume „„25 Years Later“ galima išgirsti jos balsą. Ji bendrauja su savo broliais ir seserimis.

Prieš kelias savaites Barby net dalyvavo Patricia gimtadienyje. „Ne visi yra sukurti gyvenimui dėmesio centre“, – paaiškino Patricia „Bild“. „Nepaisant to, ji visada nori kurti muziką. Mes pasirūpinsime ja“.

Kitas „The Kelly Family“ turas įvyks 2022 m. Dėl koronaviruso pandemijos koncertai buvo perkelti.

3,w=756,q=high,c=0.bild 5,w=756,q=high,c=0.bild

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*