BARBRA STREISAND ATSIPRAŠĖ

Welt
2019.03.25
Barbra Streisand

Barbra Streisand

Los Angeles. Barbra Streisand () tikina, kad buvo blogai suprasta dėl pareiškimo, kad Michael Jackson (†50) vaikų išnaudojimas aukų „juk nenužudė“.

Išplatintame pareiškime muzikos legenda teigia: „Aš labai apgailestauju dėl bet kokio skausmo sukėlimo ar nesusipratimo, kurį padariau savo žodžiais apie Michael Jackson ir jo aukas, nes atspausdinti žodžiai neatspindi mano tikrųjų jausmų“.

„Aš nenorėjau paneigti tų berniukų patirtos traumos. Jaučiu gilų gailestį ir viltį, kad James (40) ir Wade (36) žino, kad aš juos iš tikrųjų gerbiu ir žaviuosi jais, jog jie kalba savo tiesą“.

Prieš kelias dienas Streisand sukėlė tikrą pasipiktinimą, pareiškusi: „Abu dabar yra vedę ir abu turi vaikų. Jis juk jų nenužudė!“.

Dainininkė taip pat kaltę vertė patiems tėvams: „Gaila vaikų. Kaltinu tėvus, kurie yra atsakingi už tai, kad leido savo vaikams pas jį miegoti“.

Galiausiai Barbra Streisand rėžė: „Jo seksualiniai poreikiai buvo jo seksualiniai poreikiai“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*