BARBARA SCHÖNEBERGER: VYRAI, NESIDAŽYKITE!

RTL
2019.11.08
Barbara Schöneberger

Barbara Schöneberger

Berlin. Vokietijos populiariausia TV laidų vedėja Barbara Schöneberger (45) sugriežtino toną. Linksmoji Barbara mėgsta pasijuokti iš savęs ir kitų, tačiau jos nuomonė aiški – vyrai turi likti vyrais.

„Instagram“ Barbara Schöneberger įkėlė video įrašą, kuriame sako: „Dabar gana atvirai. Kažkada turi tai baigtis. Vyrai gali dėvėti linksmas aukštai atlenktas kelnes, trumpus žaketus, kurie baigiasi ties šikna. Darykit, ką tik norit. Bet jei jūs dabar dar ir dažotės, manau, kad kažkada tam yra taškas“.

Pasidažę vyrai jai yra no-go. Toliau TV mega žvaigždė tęsia: „Vyrai yra vyrai. Vyrai turėtų visada vyrais likti. Manau, kad ne viskas privalo būti lygu. Norėčiau likti moterimi. Ir taip pat norėčiau, kad vyrai liktų vyrais. Ir todėl prašau jūsų nesidažyti“.

Netrukus prasidėjo arši kritika į Schöneberger video žinutę. Galiausiai Barbara ištrynė video.

Tarp kitko, Barbara Schöneberger yra ne tik garsi dėl TV šou. Jos vardu yra leidžiamas ir žurnalas, o internete yra ir radijo stotis.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*