BALTIJOS JŪROJE PASKENDO WOLFRAM EICKE

Bild
2019.06.09
Wolfram Eicke

Wolfram Eicke

Scharbeutz. Garsus Vokietijos dainų autorius ir rašytojas Wolfram Eicke (†63) trečiadienį (05.06) paskendo Baltijos jūroje, dabar praneša laikraštis „Lübecker Nachrichten“.

Liubeke gimusio Eicke žinomiausias darbas buvo vaikų miuziklas „Der kleine Tag“. 2012 m. išleistas kompaktinis diskas tapo auskiniu.

Wolfram Eicke rašė vaikų dainas, romanus jaunimui ir satyras suaugusiems.

Po vidurinės mokyklos Wolfram Eicke dirbo vietiniu žurnalistu. Po to trejus metus buvo vokiečių atstovu BBC Londone, o vėliau radijo stotyse Berlyne, Baden-Badene ir Hamburge.

„Kažkada supratau, kad mane sužavėjo istorijų ir muzikos ryšys. Pradėjau rašyti istorijas ir galiausiai atsisakiau žurnalistikos ir tapau laisvu menininku“, – prieš metus sakė Eicke.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*