AYDA FIELD NUFILMAVO BESIŠLAPINANTĮ ROBBIE WILLIAMS (VIDEO)

RTL
2020.10.17
Robbie Williams & Ayda Field

Robbie Williams & Ayda Field

London. Robbie Williams (46) ir jo žmona Ayda Field (41) yra vedę nuo 2010 m. ir yra laikoma viena linksmiausių porų britų šou pasaulyje. Dabar aktorė pasauliui parodė besišlapinantį dainininką.

Naujausiame „Instagram“ įraše Field rodo savo vyrą, stovintį prie medžio ir atliekantį gamtinius reikalus. Prie vaizdo įrašo Ayda Field rašo: „Ta pati poza, skirtingas medis. Puikus laikas lauke. AWxx“.

Už kadro girdisi ir žmonos balsas. Ji klausia savo vyro: „Ką tu ten darai, Robbie Williams? Kas ten vyksta?“. Atlikėjo žvilgsnis pasako daugiau už tūkstantį žodžių…

Beje, prieš kurį laiką keturių vaikų tėvas prisipažino, kad mielai šlapinasi baseinuose. Interviu su „Daily Star“ „Take That“ žvaigždė pasakojo, kad jis „mielai nusilengvina baseine“. Robbie Williams paaiškino, kad tada jis jaučiasi lyg šuo, kuris privalo pažymėti savo teritoriją. Robbie pažodžiui: „Tada tai yra mano baseinas. Jis priklauso man“.

Klysta tie, kurie mano, jog Ayda gėdijasi savo vyro prisipažinimo. Ji pati pridūrė: „Savaime suprantama, aš esu sisiojusi į baseiną“. (Play Radio apie tai jau rašė).


View this post on Instagram

@robbiewilliams Same pose, different tree 🤣#thegreatoutdoors AWxx

A post shared by Ayda Field Williams (@aydafieldwilliams) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*