„AVATAR“: MATT DAMON UŽ ATSISAKYMĄ VAIDINTI NETEKO 150 MLN. $

GQ, NME
2019.10.10
Matt Damon (d.)

Matt Damon (d.)

Los Angeles. Matt Damon (48) turėjo galimybę kultiniame filme „Avatar“ gauti Jake Sully rolę. Deja, jis jos atsisakė.

Todėl aktorius dabar gali tik graužtis nagus. Žurnalui „GQ“ Damon papasakojo: „James Cameron (65) pasiūlė man [vaidinti] ‘Avatar’. Ir jis tai padarė, sakydamas ‘Paklausyk. Man nereikia nieko. Man nereikia svarbių vardų, jokių žinomų aktorių. Jei tu nepriimsi [pasiūlymo], tuomet surasiu nežinomą aktorių ir atiduosiu [vaidmenį] jam. Filmui to iš tikrųjų nereikia. Bet jei tu priimsi rolę, duosiu tau 10 proc. pajamų’.“

Žurnalas „NME“ paskaičiavo, kad taip Matt Damon prarado 150 mln. JAV dolerių. Toliau aktorius sakė: „Aš turiu daugiau pinigų nei bet koks kitas aktorius. (…) Visada tai [skamba] brutaliai. Bet mano vaikai turi pakankamai ko valgyti. Man einasi gerai“.

James Cameron laikėsi savo žodžio. Jake Sully suvaidino tuomet nežinomas aktorius Sam Worthington (43). Beje, jis vaidins ir antrojoje bei trečiojoje „Avatar“ dalyse.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*