AUTOPSIJA: NAYA RIVERA PRIEŠ MIRTĮ ŠAUKĖSI PAGALBOS

RTL, The Hollywood Reporter
2020.09.13
Naya Rivera

Naya Rivera

Los Angeles. „Glee“ žvaigždės Naya Rivera (†33) skrodimas parodė, kad aktorė prieš nuskendimą bandė išsigelbėti.

Tyrimas parodė, kad Rivera prieš savo mirtį iš vandens į valtį įkėlė savo sūnų Josey (4), o tada šaukėsi pagalbos. Liepos 8 d. išsinuomavusi valtį kartu su savo mažyliu ji planavo šaunią išvyką Piru ežere, Ventūroje. Vėliau Josey atsitiktinai miegantį valtyje rado viena pora, skelbia RTL.

Liepos 13 d. Naya kūną aptiko narai. Valdžios pareigūnai dabar patvirtino, kad moteris paskendo. Jos mirtis laikoma nelaimingu atsitikimu.

Teismo medicinos ekspertai, kuriuos cituoja „The Hollywood Reporter“, teigia, kad tai buvo maudynių nelaimė. Po to, kai motina padėjo berniukui įsiropšti į valtį, šis atsimena, kad „velionė laikė jį savo ranka ore ir šaukė ‘Padėkit!’.“ Naya Rivera netrukus paniro po vandeniu ir nebeišniro.

Keisčiausia tai, kad Naya Rivera yra puiki plaukikė, pažymima medicinos išvadose. Vyras, kuris išnuomavo jai valtį, vėliau paaiškino, kad ji atsisakė gelbėjimosi liemenės, tačiau vėliau ją vistiek pasiėmė su savimi į valtį. Tiesa, policijos pareigūnai jos liemenę rado valtyje. Berniukas buvo aprengtas liemene.

Teigiama, kad prieš mirtį Rivera svaigo galva ir jai buvo sinusų infekcija, o kraujyje buvo nedidelis amfetamino kiekis. Vis dėlto, tai neturi nieko bendra su mirtimi, pažymima išvadose.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*