AUSTIN MAHONE DĖL JUSTIN BIEBER NUVYLĖ SAVO TĖVUS

Star
2014.04.19
Austin Mahone

Austin Mahone

Los Angeles. Pastaruoju metu Austin Mahone (18) vėl ir vėl matomas su Justin Bieber (21). Tai itin nuvylė jaunojo dainininko tėvus.

PlayRadio.lt praneša, jog Austin Mahone tėvai bet kokia kaina nori sutrukdyti sūnaus ir Justin Bieber artimesnei draugystei. Šaltinis žurnalui „Star“ sakė: „Austin šeima maldavo jo likti kuo toliau nuo Justin, nes jie mano, kad tai kenkia jo ‘gero berniuko’ įvaizdžiui. Ir jie yra susirūpinę, kad jis išves jį iš kelio. Tačiau Austin dievina Justin ir todėl kelia didelį susirūpinimą jo artimiesiems. Jie pasakė jam, kad jis turėjo pelningą karjerą tol, kol nesusitiko su Justin, kuris jį traukia žemyn“.

„Austin tapo aišku, kad jam dabar yra 18 metų ir gali daryti bet ką, ką panorėjęs“, – pridūrė šaltinis.

Beje, prieš kelias dienas internete pasirodė Austin Mahone ir Justin Bieber karšto bučinio nuotrauka ir žinute kanadiečio „Twitter“ paskyroje, kad jis yra biseksualus, o Mahone yra jo vaikinas. Vėliau buvo pripažinta, kad nuotrauka buvo tik „Photoshop“ darbas, o žinutę parašė tariami paskyros įsilaužėliai.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*