ATSKLEISTA DEMI MOORE PRIEVARTAUTOJO TAPATYBĖ

Delfi
2019.10.09
Demi Moore

Demi Moore

Los Angeles. Paaiškėjo, kad vyriškis, išprievartavęs Demi Moore (56), kai šiai tebuvo 15 metų, buvo vieno klubo Los Andžele savininkas.

Moore rugsėjį atvirai prakalbo apie tai, kad jos motina Virginia King vesdavosi dukterį į barus tam, jog ji padėtų pritraukti vyrų dėmesį. Aktorė pasakojo, kad vieną naktį sugrįžusi namo ji rado vyresnį vyriškį, kuris turėjo namų raktą ir išprievartavo ją pasakęs: „Kaip jautiesi būdama parduota už 500 dolerių?“.

Aktorė teigia, kad tai buvo šeimos draugas Val Dum, kurio tikrasis vardas buvo Basil Doum (†68), iš Graikijos kilęs populiaraus klubo „La Cage Aux Folles“ savininkas. Jis mirė 1997-aisiais. George Germanides, drauge su Doum valdęs restoraną „Mirabelle“, sekmadienį (06.10) „The Sun“ sakė: „Tikrasis jo vardas buvo Basil, o Val visuomet buvo jo pravardė. Nuo 1974-ųjų jis buvo mano iš esmės nekalbus partneris. Jis turėjo daug pinigų. Po septynerių metų nusipirkau iš jo visą restoraną“.

Tačiau Germanides sako neįsivaizduojantis, ar Demi Moore kaltinimai yra tiesa. Kaip pasakojo Moore, vedęs tėvas Doum su ponia King susitiko aštuntojo dešimtmečio pabaigoje, kai klubo savininkui buvo 48-eri. Aktorė pridūrė, kad pora valgydavo restorane „Mirabelle“, tačiau netrukus Basil Doum pasirodė Demi Moore mokykloje. Aktorė teigė, jog vėliau jis ją išprievartavo jos bute, tačiau manoma, kad policijai Moore nepranešė.

Doum duktė sekmadienį „The Sun“ atsisakė pakomentuoti situaciją. Demi Moore atstovai taip pat neatsakė.

Rugsėjį televizijos laidoje paklausta, ar mano, kad motina galėjo ją parduoti, Demi Moore sakė: „Giliai širdyje galvoju, kad ne. Nemanau, jog tai buvo tiesioginis sandoris, tačiau ji visgi suteikė jam galimybę ir dėl jos atsidūriau pavojingoje situacijoje“.

Delfi

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*