ASHTON KUTCHER IR MILA KUNIS ANKSČIAU NEKENTĖ VIENAS KITO

Alfa.lt
2014.03.20
Ashton Kutcher & Mila Kunis

Ashton Kutcher & Mila Kunis

Los Angeles. Kai pasirodė naujienos apie Ashton Kutcher (36) ir Mila Kunis (30) sužadėtuves, serialo „That ‘70s Show“ gerbėjai džiaugėsi, kad jų mylimi personažai Kelso ir Jackie susituoks tikrame gyvenime.

Artimas šaltinis, stebėjęs poros santykius nuo 1998 iki 2006 metų, kai Kutcher ir Kunis filmavosi komedijoje apie paauglių gyvenimą, sakė nustebęs, kai sužinojo, kad pora susitikinėja, ir buvo apstulbintas, kad įžymybės ketina tuoktis. Pasak jo, filmuodamiesi seriale aktoriai ne tik buvo vienas kitam nedraugiški – jie negalėjo vienas kito pakęsti.

„Visi, seniai pažįstantys Ashton ir Mila, stebisi dėl jų romano, – „Radar Online“ sakė šaltinis. – Filmuodamiesi „That ‘70s Show“, jie nuolatos pykdavosi. Tiesą sakant, jie nekentė vienas kito. Niekada nemačiau, kad jie artimai bendrautų filmavimo aikštelėje. Priešingai!“ Pasak šaltinio, draugiškų santykių iniciatorė buvo Mila Kunis, kuri žengė pirmą žingsnį ir parodė dėmesį Ashton Kutcher, kai jis išsiskyrė su žmona Demi Moore (51).

Ashton Kutcher ir Mila Kunis yra įsimylėję ir planuoja vestuves. Sklando gandai, kad kruopščiai pilvuką slepianti aktorė laukiasi.

alfalt

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*