ASHANTI MADŲ SAVAITĖJE PASIRODĖ SU SKANDALINGA APRANGA (FOTO)

Bild
2019.09.09
Ashanti

Ashanti

New York. Laimei, Ashanti (38) per savo pasirodymą Niujorko Madų savaitėje bent savo intymiausias kūno vietas uždengė.

Su „Foolish“ dainininkė 2002 m. pradėjo savo karjerą. Iki šiol ji yra pardavusi daugiau nei 7 mln. albumų. Tačiau metų metus iš jos nebuvo nieko girdėti. Dabar Ashanti vėl čia – ir su nauju įvaizdžiu.

Per Madų savaitę ant podiumo dainavusi atlikėja dėvėjo itin skandalingą aprangą: pusė krūtų atidengtos, mažai medžiagos ant putytės, užpakalis beveik visas šviečia!

Ar tai atneš jai sėkmę? Jos paskutinis hitas pasirodė 2004 m. Nuo tada ji kūrė dainas kitiems ir bendradarbiavo su kitais muzikos šulais.

Paskutinis Ashanti bandymas į topus grįžti buvo 2018 m., kuomet su Lil Wayne (36) JAV singlų tope ji pateko tik ant 76 laiptelio. 2000-ųjų mega žvaigždei tai, akivaizdu, per mažai.

ashantidu

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*