ARNOLD SCHWARZENEGGER SŪNUS JOSEPH BAENA GAVO PIRMĄ ROLĘ KINE

Daily Mail
2021.02.22
Joseph Baena

Joseph Baena

Los Angeles. Joseph Baena (23) seka tėvo pėdomis. Būtent kaip Arnold Schwarzenegger (73) dabar vaikinas nori tapti tikra Holivudo žvaigžde.

Baena, kuris gimė iš ilgo Arnie romano su namų tvarkytoja Mildred Baena (59), filmuojasi su John Malkovich (67) komedijoje „The Chariot“. „Tai jau visada buvo mano didžiausia svajonė“, – sako Joseph Baena laikraščiui „Daily Mail“.

Schwarzenegger sūnus ketverius metus lankė aktorystės pamokas pas patį Jack Nicholson (83) ir dabar jau yra pasiruošęs stovėti priešais kamerą. „Nuo tada kai pradėjau, mano aistra aktorystei tik dar labiau auga. Ir stovėti priešais kamerą su vyru, kuris kartu su Clint Eastwood (90) vaidino mano mėgstamiausiame filme ‘In The Line Of Fire’, yra tikras svajonės išsipildymas!“.


View this post on Instagram

A post shared by Joseph Baena (@projoe2)


View this post on Instagram

A post shared by Joseph Baena (@projoe2)

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*