ARNOLD SCHWARZENEGGER KARTU SU AUSTRIJOS PREZIDENTU KOVOJA PRIEŠ KLIMATO KAITĄ (VIDEO)

FirstNews
2018.12.06
Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger

Katowice. Arnold Schwarzenegger (71) ir Austrijos prezidentas Alexander Van der Bellen (74) kartu kovoja dėl klimato apsaugos pasaulinio lygio susitikimo metu.

„Twitter“ vaizdo įraše abu parodė didelį įsipareigojimą dėl energijos išteklių pakeitimo ir klimato apsaugos. Schwarzenegger prieš kamerą sako: „Prezidentas Van der Bellen ir aš darome tai kartu. Mes kovojome už švarią ateities energiją“. Ir Van der Bellen priduria: „Mes apsaugosime jus, dirbdami kartu – dėl mūsų vaikų ir mūsų anūkų“.

Jungtinių Tautų klimato kaitos konferencijoje Katovicuose, Lenkijoje, vyksta šalių vadovų susitikimas, kuris turėtų suteikti politinį impulsą patvirtinti 2015 m. Paryžiuje pasirašyto visuotinio susitarimo dėl klimato kaitos įgyvendinimo sprendimus.

 

 

 

 

 

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*