ARNOLD SCHWARZENEGGER IŠDAVĖ KADA GIMS ANŪKAS

RTL
2020.05.21
Katherine & Arnold Schwarzenegger

Katherine & Arnold Schwarzenegger

Los Angeles. Schwarzenegger namuose – pagausėjimas. Katherine Schwarzenegger (30) ir Chris Pratt (40) laukiasi savo pirmojo vaiko. Dabar senelis Arnold (72) pirmą kartą davė žinoti, kada gi gims būsimas anūkas ar anūkė.

„The Tonight Show Starring Jimmy Fallon“ Arnold Schwarzengger sakė: „Kad Katherine yra nėščia ir laukiasi vaiko, yra tikrai jaudinančios žinios“. Jis tiksliai nežino, kada gims dukters vaikas: „Kažkada vasarą“.

Schwarzenegger nekantrauja žaisti su savo anūku ar anūke: „Kad ir kas tai būtų“. Ir dėl gerų genų austras yra ramus. Jis juokauja: Pagalvokite: vaikas bus dalis Kennedy, dalis Schwarzenegger ir dalis Pratt“. Schwarzenegger buvusi žmona Maria Shriver (64) yra Eunice Kennedy (†88) dukra.

Vaikui Arnold Schwarzenegger palinkėjo tik vieno – kad nepaveldėtų austriško akcento.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*