ARIANA GRANDE PADAVĖ Į TEISMĄ „FOREVER 21“ (FOTO)

FirstNews
2019.09.09
Ariana Grande

Ariana Grande

Los Angeles. Paprastai muzikantai stoja prieš teismą, kad atsakytų dėl savo plagijavimo. Tačiau dabar pati Ariana Grande (26) kreipėsi į teismą pagalbos prieš drabužių tinklą „Forever 21“.

Dainininkė mano, kad mados prekės ženklas savo naujausiai reklaminei kampanijai panaudojo nuotraukas, kurios labai jau panašios į jos albume „Thank U, Next“ esančias nuotraukas. 2018 m. pabaigoje Grande su „Forever 21“ vykdė derybas dėl bendros reklaminės kampanijos. Tačiau jos nebuvo vaisingos. Įmonė nenorėjo sumokėti už planuojamą darbą garsiai JAV pop žvaigždei prašomą sumą pinigų. Todėl, kaip tikina Ariana Grande, „Forever 21“ tiesiog nukopijavo idėjas savo reklaminei kampanijai. Atlikėja iš „Forever 21“ dabar prašo 10 mln. JAV dolerių.

Beje, panašu, kad vogti idėjas yra „Forever 21“ praktika. Liepą Kanye West (42) iš firmos prisiteisė 2,7 mln. JAV dolerių už idėjų vogimą.

ghsdhd fhfjf

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*