ARIANA GRANDE NAUJAME KLIPE PATVIRTINO BUVUSIO VAIKINO PENIO DIDUMĄ (VIDEO)

FirstNews
2018.12.06
Ariana Grande

Ariana Grande

Los Angeles. Ariana Grande (25) naujo hito „Thank U, Next“ video klipas sudrebino „YouTube“. Tačiau tik akylesnis gerbėjas gali klipe pamatyti tam tikrų užuominų.

Ariana Grande viename interviu yra juokavusi apie buvusio sužadėtinio Pete Davidson (25) „didelio penio energiją“. Dabar ji vaizdo klipe patvirtino, kad Pete turi didelį vyrišką pasididžiavimą. Klipo vietoje, kurioje Ariana rašo savo asmeniniame sąsiuvinyje, dedikuodama buvusiems vaikinams, apie Pete Davidson yra įrašas „Mylėsiu tave amžinai“. Puslapio apačioje didelėmis raidėmis užrašyta „MILŽINIŠKAS“ („Huuuuge“).

Ariana Grande su Pete Davidson draugauti pradėjo šių metų gegužę. Netrukus pora paskelbė apie netikėtas sužadėtuves. Deja, jiedu išsiskyrė. Dainininkę sukrėtė buvusio vaikino Malcolm Miller (†26) savižudybė.

Beje, puslapyje, dedikuotam buvusiam draugui Big Sean (30), Ariana Grande dainos „Thank U, Next“ vaizdo klipe, rašo „Toks gražus, toks mielas (norėčiau jį vis dar turėti)“. Ar tai reiškia Ariana Grande ir Big Sean santykių atsinaujimą, parodys tik laikas.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*